13:29, 31 Жовтня 2019

На Волині школа відсвяткувала 75-річчя

Учора, 30 жовтня, поважний ювілей відзначав один із найстаріших навчальних закладів Ковеля — ЗЗСО “Ліцей №1”.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Перших своїх учнів школа прийняла у далекому 1944 році. За 75 літ тут отримали путівку у життя кілька поколінь ковельчан.

Тож на святкування завітало чимало випускників закладу, вчителів, ветеранів. Серед гостей були представники міської влади — керівник справами виконавчого комітету міської ради Володимир Бойко, начальник управління освіти Віктор Бичковський, який 10 років був очільником закладу.

Вони передали з нагоди дня народження школи мультимедійну дошку, яка необхідна для проведення інтерактивних уроків та демонстрації школярам навчальних відеоматеріалів.

До ювілею передувала кропітка робота всього педагогічного колективу. Вивчали архіви, збирали інформацію про випускників та вчителів різних років, щоб показати, яким цікавим, важливим і насиченим був шлях довжиною у сімдесят п’ять років.

Зі святом присутніх привітала директорка Тетяна Донюш. Вона зичила усім творчих злетів і натхнення, довгих та щасливих років, сповнених радістю і приємними турботами.

Звернувся до великого шкільного колективу і Володимир Бойко. Він висловив слова вдячності та побажав вчителям разом зі своїми вихованцями продовжувати прославляти школу та місто своїми досягненнями.

З нагоди ювілею педагогічному колективу оголосили подяку міського голови.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: