11:24, 23 Січня 2020

На Волині рибпатрульні розповіли студентам про їх діяльність

21 січня працівники Нововолинської дільниці Волинського рибпатруля провели урок для учнів Любомльського професійного ліцею. Під час заходу державні інспектори розповіли про основну діяльність рибпатрульних, правила рибальства, види риб та знарядь лову.

Про це інформує прес-служба Волинського рибоохоронного патруля.

Школярів особливо зацікавили приклади та історії про проведення рибоохоронних заходів: виявлення і затримання правопорушників, оформлення протоколів, проведення зариблення водойм. На уроці учні були активними, ставили безліч запитань та ділилися власним риболовним досвідом.

Того ж дня провели зустріч зі студентами Шацького лісового коледжу. Під час лекції роз’яснили Правила любительського та спортивного рибальства, звертали увагу на законодавство рибоохоронної галузі, а також основні терміни заборони вилову водних біоресурсів (нерест, зимівля).

Студентів ознайомили зі специфікою роботи рибоохоронних патрулів, окремо зупинилися на правах та обов’язках громадян під час здійснення риболовлі. Розповіли про заборонені та дозволені знаряддя лову, відповідальність за їх використання.

Крім того, студентам роз’яснили про заборону вилову риби на зимувальних ямах, де і чим дозволяється ловити рибу у зимовий період, а також правила поводження рибалок на льоду.

Варто відзначити, що усі заходи відбувалися у доброзичливій та позитивній атмосфері. Працівники рибоохоронного патруля планують і надалі продовжувати роботу зі студентами і школярами для популяризації здорового способу життя та ознайомлення з рибною галуззю і роботою патрулів.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360 78 40. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: