22:12, 26 листопада 2020

На Волині рятувальники загасили умовну пожежу у дошкільному закладі

26 листопада в Любешові працівники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Волинській області провели гарнізонні тактично-спеціальні навчання у дитячому садочку «Дзвіночок».

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

За легендою, пожежа у дошкільному закладі виникла в актовому залі на другому поверсі будівлі.  І на момент прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів вогонь швидко поширився площею об’єкту, загрожуючи знищити суміжні та вище розташовані приміщення.

На першому етапі заходу бійці Служби порятунку організували евакуацію персоналу та дітей з будівлі. Після цього провели гасіння умовної пожежі.

Наприкінці заходу фахівці Служби порятунку провели інструктаж з персоналом «Дзвіночка», а також додатково вивчили оперативно-тактичну характеристику закладу – систему зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання та сповіщення.

Даного виду тренування проводяться з метою набуття  рятувальниками навиків щодо гасіння пожеж у навчальних закладах, успішного застосування їх у реальних ситуаціях для забезпечення швидкої ліквідації надзвичайної ситуації (пожежі) та евакуації людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: