19:50, 18 Березня 2020

На Волині розтратили кошти, які мали бути на реконструкцію школи

На Іваничівщині розслідують факт розтрати 100 тис грн бюджетних коштів під час реконструкції школи. 

Про це інформують у прес-службі прокуратору Волинської області.

Прокурори Іваничівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні про розтрату та привласнення бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем, вчинені минулоріч посадовцями відділу освіти Іваничівської РДА та суб’єктом господарювання у ході здійснення реконструкції приміщення однієї із шкіл Іваничівського району.

У ході проведення огляду приміщення школи за участю спеціаліста-будівельника складено дефектний акт, в якому встановлено невідповідність якості виконаних робіт, а також розбіжності в об’ємах виконаних робіт з об’ємами, зазначеними у довідках про вартість будівельних робіт та витрат, і актах приймання виконаних робіт.

Слідство вважає, що унаслідок оборудок здійснено безпідставне перерахування підприємству коштів державного бюджету в сумі близько 100 тис. грн.

Точну суму коштів, яку розтратили та привласнили замовники й виконавці ремонтних робіт, з’ясує призначена у провадженні судова будівельно-технічна експертиза.

Триває досудове розслідування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: