14:31, 17 Жовтня 2023

На Волині розповіли про збільшення виплат для військових

Про розширення переліку військовослужбовців, яким призначили додаткову винагороду, розповіли у Волинському обласному ТЦК та СП.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Тож за рішенням Міністерства оборони України вже найближчим часом збільшені виплати отримають: військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій – 100 000 гривень (раніше вони отримували 30 000); таку ж суму призначили і для воїнів, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій; 50 000 – військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії; 30 000 – за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій.

Окрім того, поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби, додатково отримуватимуть 20 100 гривень. Від 15 000 до 30 000 гривень збільшиться оплата і для інструкторів навчальних центрів на 6 000 – строковикам та на 2 350 – курсантам. Оновлене грошове забезпечення військовослужбовцям нараховується вже з 29-го вересня.

Виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 000 гривень. Це ж стосується захисників, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: