10:13, 19 Вересня 2020

На Волині розподілять кошти у сфері охорони здоров’я

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики депутати розглянули проект розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Пропонується підтримати клопотання   управління охорони здоров’я  ОДА про перерозподіл  бюджетних призначень на 2020 рік.

«А саме, у зв’язку з необхідністю забезпечення киснем хворих на COVID-19 є потреба у збільшенні видатків бюджету розвитку спеціального фонду за бюджетною програмою 0712020 “Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню” на капітальний ремонт системи лікувального газозабезпечення відділень КП “Волинська обласна інфекційна лікарня” в сумі 500 тисяч гривень. Такі зміни проводяться за рахунок зменшення витрат на придбання медикаментів для боротьби з COVID-19 по КПКВК 0712010 “Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню” (КП “Волинська обласна клінічна лікарня”)», – йдеться у пояснювальній записці до проекту розпорядження.

Крім того, перерозподіляються кошти, що були вивільнені внаслідок виділення для області з державного бюджету субвенції на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 250 по КП “Волинське обласне патологоанатомічне бюро” в сумі 2,5 мільйона гривень. Зазначений фінансовий ресурс спрямовується КП “Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцьк” для забезпечення видатків на оплату праці працівників цього комунального підприємства.

Депутати підтримали цей проект розпорядження. Голова постійної комісії Михайло Імберовський наголосив на важливості прийняття такого рішення, оскільки   психіатричні лікарні опинилися в складній фінансовій ситуації через недосконалий механізм проведення медичної реформи.

Крім цього, комісія погодила проект розпорядження голови ОДА “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік”, яким передбачено забезпечення виплати заробітної плати працівникам КП “Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки”. Йдеться про 500 тисяч гривень. Такі зміни проводяться за рахунок зменшення витрат на придбання медикаментів для боротьби з COVID-19 по КПКВК 0712010 “Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню” (КП “Волинська обласна клінічна лікарня”).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: