22:48, 30 листопада 2020

На Волині розподілять кошти на доплати для медиків

Сьогодні бюджетна комісія розглянула проект розпорядження голови ОДА, яке розроблене відповідно до звернення головного розпорядника коштів обласного бюджету – департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. У пояснювальній записці йдеться, що є потреба у перерозподілі бюджетних призначень, затверджених на 2020 рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Зокрема, по установах соціального забезпечення пропонується збільшити асигнування на оплату праці та на придбання обладнання на загальну суму 631 тисяча гривень за рахунок відповідного зменшення витрат на реалізацію окремих заходів регіональних програм.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 року № 375 встановлюються доплати персоналу, який безпосередньо надає соціальні послуги хворим на COVID-19 за місцем проживання у Луцькому геріатричному пансіонаті, на суму 244 тисячі гривень.

Крім того, збільшуються капітальні видатки по інтернатних установах в сумі 290 тисяч гривень для придбання кисневих концентраторів низького тиску (10 та 15 л) у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Планують збільшити видатки на заробітну плату на 97 тисяч гривень Волинському обласному центру соціальних служб. Кошти необхідні для виплати надбавок за інтенсивність у розмірі 50 % посадового окладу працівникам Центру та для забезпечення функціонування групи швидкого реагування для надання кризової психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції, які опинились в складних життєвих обставинах, відповідно до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції/ООС та членів їх сімей на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24.10.2019 року № 25/4 зі змінами.

Вказані видатки здійснюють за рахунок економії коштів, що виникла у зв’язку із непроведенням окремих заходів Регіональної програми через карантинні обмеження. Зокрема, за напрямом “Проведення Всеукраїнського форуму під гаслом “Біда – не зламала, біда – об’єднала” та напрямом “Проведення тематичних зустрічей із сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції”. Крім того, не відбувся конкурс із визначення програм та проектів, розроблених громадськими організаціями учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, у зв’язку із неподанням у визначені терміни жодної конкурсної пропозиції в умовах дії карантину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: