14:24, 28 Лютого 2020

На Волині розпочали ремонт доріг

На Волині ремонтно-будівельний сезон розпочали з відновлення автошляху М-19.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Волинській області.

Реалізацію проєкту «Велике будівництво» в частині відновлення автомобільних доріг загального користування державного значення на Волині розпочали із ремонту міжнародного автошляху М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), що є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85.

На об’єкті поточного середнього ремонту км 117+000 до км 125+000 стартували роботи – підрядне підприємство ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс” приступило до робіт з фрезерування зношеного дорожнього покриття.

Торік у межах цього об’єкта відремонтували майже 3 км дороги. Нині ремонтні роботи розпочали від км 122+400, це у селі Козин, і виконуватимуться у напрямку Ковеля (за село Переспа).

Відповідно до постанови КМУ від 29.01.2020р. № 36 у поточному році вказаний об’єкт, протяжністю 8 км, маємо ввести в експлуатацію.

Фінансування цих ремонтних робіт у розмірі 76,7 млн. грн. здійснюватиметься із Державного дорожнього фонду.

Нині на автошляху М-19 у межах Волинської області відновили майже 23 км дорожнього покриття на ділянці Луцьк – Козин. Проте, є сподівання, що до кінця цього року якісна дорога сполучатиме обласний центр та Ковель.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: