18:53, 01 Березня 2024

На Волині розпочалося навчання з використання Аналітичного порталу області

У Луцьку стартував тренінг з використання геоінформаційної системи «Аналітичний портал Волині». Участь у навчанні взяли 95 працівників структурних підрозділів облдержадміністрації та громад області. Захід організували в рамках співпраці Волинської ОДА і Проекту USAID «Говерла».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Як зазначила експертка Проекту Катерина Степчук, портал уже зроблений, але ще не запущений.

«Наступна наша зустріч буде із публічного запуску порталу, передачею обладнання, серверу і програмного забезпечення, – сказала Катерина Степчук. – Ми хочемо, щоб ви стали тими ефективними управлінцями, які будуть не лише його наповнювати, але й активно користуватися цими даними».

Нагадаємо, «Аналітичний портал Волині» – це інтелектуальна система аналізу даних, що допомагає приймати швидкі та ефективні управлінські рішення. Система дозволяє бачити картину області на основі даних, які внесли на портал. Зокрема, природні ресурси, соціальну інфраструктуру, екологічний стан, медіапаспорт чи інвестиційну привабливість кожного населеного пункту Волині.

Заступниця голови ОДА (CDTO) Вікторія Левчук подякувала представникам «Говерли» за підтримку Волині та зазначила, що лише у спільному партнерстві можна досягати успіху. Опісля вона звернулася до присутніх.

«Кожен з вас сам визначає, які дані буде вносити у систему. Тож подумайте, наскільки вони важливі для людей, які будуть користуватися цим порталом. Наскільки це важливо для вас або бізнесу. Тому що саме ви є першопрохідцями і людьми, які запустять “Аналітичний портал”, – сказала Вікторія Левчук. – Тож бажаю плідної співпраці та успіхів».

У програмі тренінгу – робота з тематичними дашбордами та веб-картами, управління даними на порталі, обмін інформацією, безпека, а також створення й редагування інтерактивних застосунків.

«Аналітичний портал Волині» створений в рамках проекту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла»), який впроваджує компанія DAI Global LLC (DAI).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: