10:10, 09 Грудня 2021

На Волині ремонтують дорогу до українсько-білоруського кордону

В рамках програми «Велике будівництво» продовжується відновлення доріг у Камінь-Каширському районі. Перебуваючи з робочим візитом на теренах Любешівської громади, голова райдержадміністрації Ольга Ващук оглянула відремонтовану ділянку до міжнародного пропуску «Дольськ – Мохро».

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Йдеться про автошлях Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ, де тривала реконструкція на ділянці протяжністю понад 5 км.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, завдяки оперативності та злагодженості дорожників, зробили чимало: проїзну частину розширили на 2,5 метри, дорожню основу посилили щебенево-піщаною сумішшю, обробленою цементом, здійснили влаштування нижнього шару дорожнього покриття з крупнозернистої асфальтобетонної суміші, завтовшки 10 см, виконали роботи із вкладання 5-сантиметрового верхнього шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Попереду – облаштування узбіччя та комплекс робіт з організації дорожнього руху.

Крім того, у межах населеного пункту Дольськ також запроектували відновлення дороги, вкладання тротуарів, встановлення пішохідного огородження та лінії зовнішнього освітлення. Усі роботи з реконструкції автошляху та супутні облаштування виконує підрядне підприємство ТОВ «ВОЛИНЬДОРБУД».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: