19:16, 06 Жовтня 2020

На Волині ремонтують автошлях до Устилугу

Триває реалізація українсько-польського проекту щодо ремонту дороги Устилуг-Володимир-Волинський. Ремонтні роботи продовжуються на вулиці Устилузькій, їх виконують дві бригади польської фірми «Дрог-Буд».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Нагадаємо, що роботи на одній з найбільш протяжних вулиць у місті стартували 9 вересня.

«В межах Володимира-Волинського почали класти перший чорновий шар асфальту, а від кільця і в напрямку міста кладуть бетонну суху суміш і роблять розширення дороги, швидкісно-перехідні смуги, під’їзди до зупинок тощо. Тобто з міста ідуть з асфальтом, а в місто іде ще одна бригада з сумішшю. Вона вкладається для того, щоби підсилити конструктив основи перед укладанням асфальтного покриття. Таким чином продовжаться експлуатаційно-технічні характеристики дороги і вона довго буде служити на користь громадян, мешканців міста і району», – розповів начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Віктор Фіщук.

З його слів, тротуари біля відремонтованої дороги облаштують коштами міської ради. На частину робіт, а саме ліву сторону від центру, завершується виготовлення ПКД.

Нагадаємо також, що етапи ремонту дорожнього покриття міський голова Петро Саганюк обговорив спільно з президентом польської компанії “Дрог-Буд” Здзіславом Новаком, директором представництва компанії “Дрог-Буд” в Україні Валерієм П’ятаком, керівником філії “Володимир-Волинська ДЕД” Миколою Хільчуком, заступником начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Ншаном Антоняном.

Під час розмови Петро Саганюк наголосив, що місто готове усіляко сприяти проведенню ремонтних робіт та реалізації проекту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: