18:45, 28 Грудня 2019

На Волині припинили діяльність восьми нелегальних АЗС

Завдяки скоординованій прокуратурою Волинської області роботі правоохоронних органів на Волині активізовано протидію діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

Сьогодні, 28 грудня, прокурорами спільно з працівниками Управління Служби безпеки в області припинили діяльність восьми таких АЗС У Луцьку, Ківерцях, Любомлі, Ковелі, Камені-Каширському, Устилузі та у Луцькому районі.

У ході оглядів, які ще тривають, вилучили понад 30 тис. л. контрафактного дизельного пального, понад 4 тис. л. газу та 3 тис. л. бензину, а також обладнання для їхнього розливу.

Триває досудове розслідування, вирішують питання про накладення арешту на матеріальні цінності.

Зауважимо, що наразі у провадженні органів досудового розслідування Волині перебуває п’ять кримінальних проваджень про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та два – про незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Органами поліції та оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби в області цьогоріч припинили діяльність 31 незаконної АЗС, два з них демонтували, вилучили майже 335 тонн контрафактного пального вартістю понад 9,3 млн грн, а також обладнання для його розливу.

Лише упродовж останнього місяця волинські правоохоронці припинили діяльність 21 незаконної автозаправної станції.

Задля притягнення винних до відповідальності склали 14 протоколів про порушення порядку провадження господарської діяльності (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП).

Заходи, спрямовані на припинення роботи нелегальних АЗС та АГЗК, заплановані й на наступний рік і реагування на всі факти функціонування таких об’єктів буде принциповим та оперативним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: