22:12, 10 Лютого 2020

На Волині припинили діяльність понад 300 нелегальних пилорам

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка щодо ліквідації нелегального обігу деревини на території області, працівники державної лісової охорони та груп оперативного реагування лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ протягом січня цього року проведели 603 рейди на виявлення фактів незаконної порубки деревини.

Про це інформує Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

При цьому виявили та притягнули до відповідальності за ст. 65 КУпАП (незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур та молодняка) 40 осіб. Сума збитків за вказаними фактами становить 491,8 тис. грн.

Окрім того, в правоохоронні органи передали двя справи, сума збитків за якими підпадає під санкції ст. 246 ККУ (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання лісу) на загальну суму 194,6 тис. грн.

За відповідними фактами відкрили кримінальні провадження, деревину вилучили, проводять необхідні слідчі дії. Лісопорушнии добровільно відшкодували та сплатилм у місцеві бюджети загалом 468,5 тис. грн. За останній період припинили діяльність 318 пилорам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: