22:32, 30 Серпня 2019

На Волині припинили діяльність підпільних АЗС. ФОТО

Оперативники Управління захисту економіки у Волинській області спільно з детективами обласної поліції припинили діяльність підпільних автозаправочних станцій, на яких незаконно реалізовувалося дизельне пальне та бензин без відповідних дозвільних документів, що відповідно створювало загрозу життю і здоров’ю місцевим жителям.

Про це повідомили на сторінці Управління захисту економіки у Волинській області у “Фейсбук”.

Встановили, що пальне ввозилося до України поза митним контролем через один з міжнародних пунктів пропуску Волинської митниці ДФС транспортними засобами зі спеціально обладнаними штатними паливними баками. За один рейс правопорушники могли перевезти від 400 до 800 літрів.

У своїй злочинній діяльності правопорушники використовували спеціально обладнані стаціонарні підпільні АЗС, на яких і відбувалася роздрібна торгівля паливом.

В окремих випадках пальне реалізовувалося під замовлення — великими партіями для агропромислових підприємств, перевізникам та лісовим господарствам.

У четвер, 29 серпня, працівники поліції провели обшуки на нелегальних АЗС, за результатами яких виявили та вилучили близько 6000 літрів дизпалива та бензину, спецобладнання, гроші, банківські картки, які використовувалися для накопичення незаконного отриманих коштів, транспортні засоби, за допомогою яких здійснювалося перевезення пального та «чорнові» записи.

Наразі проводиться комплекс заходів зі встановлення кола осіб, причетних до даного кримінального правопорушення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: