10:22, 06 Січня 2020

На Волині припинили діяльність двох підпільних заправок

В рамках операції «Акциз-2020» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області спільно із співробітниками УСБУ у Волинській області провели заходи направлені на детінізацію ринку пально-мастильних матеріалів та припинення діяльності “підпільної” АЗС на території області.

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Так, за результатами проведених заходів припинили діяльність двох “підпільних” АЗС на території Ратнівського району, що здійснювали зберігання та реалізацію дизельного палива без відповідних дозвільних документів. З незаконного обігу вилучили дизельне пальне, обладнання для розливу ДП та ємність в якій зберігалось вказане пальне.

Відносно правопорушників склали адміністративні протокол за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Головне управління ДФС у Волинській області вкотре звертає увагу платників податків, які займаються зберіганням та реалізацією пально-мастильних матеріалів, на дотриманні вимог чинного законодавства під час провадження господарської діяльності. А також звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном: (0332) 777-102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: