19:51, 15 Березня 2024

На Волині прикордонні підрозділи поповнилися новобранцями

Військовослужбовці, які нещодавно приєдналися до прикордонної родини, присягнули на вірність Українському народові. Зі зброєю в руках один за одним прикордонники  проголосили слова військової присяги.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

«Ви вступили до лав Держприкордонслужби – відомства, яке цінує та поважає кожного прикордонника. Нині наші військовослужбовці у складі Сил оборони захищають кордони України. Сьогодні ви стали частинкою великої прикордонної родини, тож носіть з честю звання охоронців державних рубежів, будьте віддані цій почесній справі та Батьківщині», – звернувся до поповнення офіцер прикордонного загону.

«Вітаємо військовослужбовців з цією знаменною подією. Бажаємо вірно й сумлінно виконати свій конституційний обов’язок і самовіддано нести службу з охорони та оборони державного кордону.

Також запрошуємо громадян приєднуватися до прикордонників та нагадуємо, що триває набір фахівців різних категорій в прикордонні підрозділи, що здійснюють охорону кордону з Республікою Польща в межах Волині.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до відділу комплектування прикордонного загону телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08:00 до 17:00) або за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: