16:27, 15 Вересня 2020

На Волині провели рейд з метою профілактики пожеж в екосистемах

14 вересня працівники Горохівського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області спільно з представниками поліції провели спільний рейд на території району з метою запобігання спалювання сухої рослинності.

Про це повідомляють на веб-сайті УДСНС України у Волинській області.

Рятувальники наголосили, що саме осіннє сезонне спалювання посуші часто провокує перекидання вогню на суміжні лісосмуги, торфовища і навіть житлові будинки й електролінії, та пояснили, що разом із димом у повітря вивільняються отруйні речовини, небезпечні для людського здоров’я. Громадянам пояснили, що за підпали сухої рослинності передбачена адміністративна відповідальність згідно з чинним законодавством.

Також рятувальники вручили друковані пам’ятки щодо основних вимог пожежної безпеки в побуті, а також про заборону спалювання сухої рослинності.

Рятувальники нагадують: розведення вогню на полях, угіддях, пасовищах та інших відкритих територіях має вкрай негативні наслідки! Так дії призводять до миттєвого поширення вогню на значні площі, загрожують знищенням обійсть громадян і навіть загибеллю та травмуванням населення.

Не випалюйте сміття на присадибних ділянках!

Не розводьте відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями!

Пильнуйте, щоб діти не гралися з вогнем!

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах – негайно телефонуйте за номером «101».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: