15:48, 18 Лютого 2020
На Волині протягом тижня викрили 29 порушень правил рибальства
У період з 10 по 17 лютого державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 29 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.
Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.
Так, склали 15 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), сім – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення) та один – за ч. 1 ст. 85-1 (продаж заборонених знарядь лову).
Оформили шість актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучили 14 од. заборонених знарядь лову.
У порушників вилучили три кг водних біоресурсів та шість од. заборонених знарядь лову (сітні). Наклали штрафів на суму 748 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 785 грн.
Так, з 11 по 14 лютого 2020 року державні інспектори Волинського рибопатруля здійснили рибоохоронний рейд водоймами Старовижівського та Ковельського районів Волинської області.
11 лютого зафіксували два порушення правил рибальства. Інцидент стався на Ковельському водосховищі, поблизу м. Ковель Ковельського району. Викрили двох громадян, що знаходилися поблизу водойми з забороненими знаряддями, виготовленими із сіткоснастевих матеріалів, які не передбачені Правилами рибальства – трьома «екранами». Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству.
На осіб оформили протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Також з рибалками провели масово-роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за порушення Правил рибальства.
14 лютого під час рибоохоронної роботи на оз. Синове Старовижівського району знайшли безхазяйне майно. Вилучили три риболовецькі сітки. У сітках знаходились водні біоресурси: 35 екз. карасів. Рибу у живому стані повернули у природне середовище. Склали відповідні акти.
В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.
Довідково:
Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один виловлений екземпляр карася сріблястого становить 17 грн.
Залишити відповідь