20:39, 20 Березня 2020

На Волині прокуратура вимагає скасувати держзакупівлю на суму 1,7 мільйона

Ковельська місцева прокуратура Волинської області звернулася до суду із позовом в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради та місцевого підприємства, вимагаючи визнати недійсними результати торгів та договір про закупівлю робіт на загальну суму 1,7 мільйона гривень.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Прокурори з’ясували, що Управління освіти виконавчого комітету міської ради у березні 2019 року оголосило проведення процедури відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг із тепломодернізації огороджуючи конструкцій загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 у Ковелі.

За результатами торгів прийнято рішення про визначення одного з підприємств переможцем процедури відкритих торгів та укладено з ним договір про надання послуг за державні кошти.

Проте процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», адже з пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали не найбільш економічно вигідну.

Унаслідок допущених порушень законодавства у сфері публічних закупівель укладено договір про надання послуг із підприємством, пропозиція якого більша на понад 300 тис. грн. від найбільш вигідної, що призведе до нераціонального та неефективного використання державних коштів.

Зважаючи на те, що Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області не вживало заходів задля звернення до суду з метою визнання результатів публічної закупівлі недійсними, у ситуацію втрутилася прокуратура.

У суді прокурори вимагатимуть визнати недійсним договір про закупівлю послуг за бюджетні кошти з припиненням його виконання на майбутнє.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: