17:23, 20 Серпня 2020

На Волині проінспектували будівництво школи

У навчально-виховному комплексі села Вербка Ковельського району завершуються будівництво спортивного та актового залів, їдальні, котельні, спортивних майданчиків, бігових доріжок та покращення благоустрою прилеглої території. Будівельники кажуть, що завершать роботи до початку нового навчального року.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Об’єкт, що реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво», 19 серпня оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко спільно із забудовником Леонідом Стефановичем.

Розпочалися роботи в минулому році. Цьогоріч для завершення робіт з державного бюджету спрямували понад 20 млн грн. До слова, новозбудований спортивний зал є найбільшим серед усіх шкіл області. Навчатиметься у школі 550 дітей. Добудова спортивного та актового залу, їдальні та благоустрій навколишньої території – це будівництво другої черги. Першу – відкрили у 2018-му році.

Тож голова ОДА Юрій Погуляйко проінспектував школу напередодні нового навчального року, аби переконатися, що роботи тривають згідно графіку і завершаться до 1 вересня 2020-го року.

Зауважень до виконаних робіт в очільника області не було, лише прохання завершити усе вчасно і так само якісно, як усе решта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: