15:31, 10 Грудня 2019

На Волині проходить відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби

У Ковелі проходить відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Петра Стуса.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Вчора, 9 грудня, у залі комплексної ДЮСШ ім. Є. Кондратовича розпочався відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Петра Стуса.

Спортсмени з Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької, Харківської, Житомирської, Київської, Полтавської та Волинської областей та команда з міста Хелма (Республіка Польща) беруть участь у форумі.

Під час урочистого відкриття змагань глядачів, тренерів та учасників привітали заступник міського голови Ігор Прокопів, директор ДЮСШ № 1 Володимир Олексюк.

Подякував усім за хорошу традицію щодо проведення змагань на честь пам’яті свого батька його син, тренер з вільної боротьби Олег Стус.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тренера Петра Стуса. Право покласти квіти на його могилу надали чемпіонці Європи Ользі Падошик та майстру спорту, призеру Кубка України Тимуру Романюку.

Два дні юнаки та дівчата демонструватимуть свою майстерність та змагатимуться в чудовому спортивному залі комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: