13:05, 31 Січня 2022

На Волині продовжують рейди на водоймах

Тривають рейди із зимівлі водних біоресурсів. Цього разу інспектори Держекоінспекції Волині здійснили спільний рейд з поліцією по зимівлі водних біоресурсів в гідрологічних заказниках «Озеро Любовель», «Озеро Чисте»,  «Озеро Радожичі» й озерах Мшане та Тісоболь.

Про це повідомляють на сторінці Державної екологічної інспекції у Волинській області у «Фейсбук».

Ознак зниження рівня розчинного кисню у воді до критичних показників (нижче 4,0 мгО2/дм2) не виявили. З-під льоду на озері Мшане вилучили одну безгоспну сіть загальною довжиною 50 м.

Окрім того, спеціалісти Держекоінспекції під час рейду по озері Тісоболь виявили особу, яка порушувала правила рибальства. Чоловік намагався ловити рибу підсаком (підса́к – допоміжне знаряддя риболовлі для витягування пійманої риби), розміри якого більші за дозволені. Інспектори притягнули рибалку до адмінвідповідальності за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Нагадаємо, згідно ч. 3 ст. 85 КУпАП порушення правил рибальства тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб  від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: