20:02, 20 Березня 2021

На Волині продають з аукціону ділянку з водоймою

На продаж виставили ділянку з водним об’єктом на території Литовезької територіальної громади.

Про проведення земельних торгів у формі аукціону йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА від 19 березня.

Вирішили провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду державної власності з розташованим на ній водним об’єктом (окремим лотом).

Йдеться про ділянку площею 2,1534 гектара для рибогосподарських потреб на території Литовезької громади Володимир-Волинського району.

За результатами земельних торгів передадуть переможцю земельну ділянку водного фонду державної власності з розташованим на ній водним об’єктом у користування на умовах, визначених договором оренди.

Встановили стартову ціну лота (стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку та водний об’єкт) у розмірі 7 % нормативної грошової оцінки земельної ділянки та річної орендної плати за водний об’єкт, ураховуючи коефіцієнт індексації; крок земельних торгів у розмірі 0,5 % стартової плати за користування земельною ділянкою водного фонду державної власності; строк оренди земельних ділянок – 15 років.

Передбачили в умовах земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду державної власності, що компенсацію всіх витрат виконавцю земельних торгів на підготовку відповідного лота до проведення земельних торгів та проведення земельних торгів здійснює переможець земельних торгів на підставі договору, укладеного з виконавцем земельних торгів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: