20:00, 27 Грудня 2020

На Волині презентували новий туристичний маршрут

Сьогодні, 27 грудня, відбулося відкриття туристичного маршруту «Стежками Ківерцівщини».

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

До міського голови, Олександра Ковальчука, звернувся голова ГО «Біла Ворона», ківерчанин Олег Вілігурський, з проханням долучитися до цієї події, та при можливості надати транспорт.

Міський голова забезпечив громадську організацію технікою для доставки маркувальних стовпчиків позначення місцевості та надав автобус для трансферу учасників маршруту.

До даного заходу долучилися заступник міського голови Юрій Тананайський та менеджер з проектної діяльності Ківерцівської міської ради Ольга Матвійчук.

Учасники події змогли ознайомитися з пам’ятками природи і цікавими історичними об’єктами, зігрітися гарячим чаєм зі смаколиками та приємно провести час.

Нагадуємо, проект «Стежками Ківерцівщини» реалізується громадською організацією «Біла Ворона» завдяки підтримці в межах конкурсу грантів за проектом «Участь в дії: практики взаємодії влади та громади», який впроваджується громадською організацією «Розвиток Волині» та фінансується в рамках Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: