15:29, 17 Жовтня 2023

На Волині презентували два оновлені прикордонні підрозділи

Учора відбулося відкриття після реконструкції двох прикордонних застав, які входять до складу комендатур Волинського загону.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

Під час ремонтних робіт відновили адміністративні будівлі, бокси для автомобільної техніки та споруди господарчого призначення, складські приміщення. На одному з підрозділів облаштували модульне містечко, також змонтували сонячну електростанцію. Тепер застави відповідають сучасним стандартам.

Персонал цих підрозділів здійснює посилену охорону та оборону кордону з білоруссю, протяжністю 35 кілометрів. Ділянка надійно укріплена в інженерно-фортифікаційному відношенні. Цілодобовий моніторинг кордону прикордонники здійснюють завдяки системам віддаленого відеоспостереження.

Начальник прикордонного загону Сергій Лозінський привітав персонал прикордонних застав та вручив кращим військовослужбовцям нагороди та відзнаки.

«Повномасштабна війна чітко показала надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону. Перед нами щоденно стоїть завдання гарантувати високий рівень національної безпеки в умовах сьогодення.

У підрозділах створені всі належні умови для служби прикордонників. Це покладає на особовий склад ще більшу відповідальність за ввірену справу», – зазначив Сергій Лозінський.

Очільник волинських прикордонників подякував за плідну співпрацю та вагомий внесок у справу захисту інтересів держави на кордоні керівникам органів влади, меценатам та волонтерам.

Від благодійного фонду «Разом у майбутнє ЮА» прикордонники отримали патрульний катер Powerboat 520. Крім того, начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко передав охоронцям кордону два мікроавтобуси  та один автомобіль підвищеної прохідності, які придбали благодійники фонду «Доброта» та ПП «Укрпалетсистем».

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл принагідно звершив чин освячення капличок на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Їх спорудили на території військових містечок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: