14:03, 22 Березня 2022

На Волині правоохоронці контролюють діяльність кожного блокпоста

На початку, коли росія вторглася в Україну, кількість блокпостів і контрольно-пропускних пунктів була дуже великою. Адже завдяки значному патріотичному піднесенню мешканці всіх населених пунктів виходили і облаштовували оборону своїх міст і сіл.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Згодом таку кількість блокпостів та пунктів переглянули та визначили пріоритетні і дійсно потрібні в тих чи інших населених пунктах.

Нинішня кількість блокпостів узгоджена з військовими та військовою адміністрацією. Всі інші блокпости, які подекуди ще наявні, не впливають на обороноздатність області. Це потрібно зрозуміти, аби не створювались конфліктні ситуації в тому числі. Зокрема, коли невідомі люди перевіряють осіб чи транспортні засоби.

Здійснювати такий огляд в умовах воєнного часу мають право лише представники силових структур: поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, військові, тероборонцівці. Ці люди несуть службу у форменому одязі, зі зброєю, на тих блокпостах, які визначені і погоджені військовим керівництвом області спільно з поліцією.

Також на визначених і узгоджених блокпостах наявна вся необхідна інфраструктура для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Зйомка фото і відео на блокпостах заборонена.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: