18:37, 23 листопада 2023

На Волині попрощались з Героєм Романом Приступою

Сьогодні, 23 листопада, навколішках односельці, мешканці Ковельської громади попрощалися з Героєм Романом Приступою. 

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Коли почалось повномасштабне вторгнення, чоловік проживав та працював на Київщині. Він добровільно пішов боронити країну від російського окупанта, адже хотів захистити свого сина Іллю і всіх, кого любив.

Роман народився в Городильці, навчався у ліцеї № 11 міста КовеляПро те, як боронити свою державу – знав, адже був на строковій службі у війську.

Перебував у найгарячіших точках на фронті. У березні цього року зв’язок із Героєм зник. А через 8 місяців страшної невідомості ДНК-експертиза підтвердила, що тіло, яке повернули в Україну під час обміну – це тіло Романа.

У довоєнному житті чоловік працював кухарем у ресторанах Києва. Завжди дуже любив готувати, особливо – зі своїм сином Іллею, якому зараз 10 років.

Востаннє вони бачилися у жовтні 2022 року. Мамі Іллі Роман по телефону після цього говорив, що найбільше за все хоче повернутися додому, до сина, щоб знову разом готувати улюблені бургери, піцу, аби просто жити спокійне, мирне, звичайне життя.

Роман загинув 19 березня біля населеного пункту Кам’янка Покровського району Донецької області внаслідок штурмових дій ворога.

Сестра, мама, син та усі рідні втратили близьку людину, а наша громада і вся Україна – хороброго воїна, патріота своєї держави. Маємо жити так, щоб бути гідними пам’яті Романа та усіх наших захисників”, – сказав під час громадянської панахиди заступник міського голови Віктор Жигаревич.

Товариш загиблого Героя Віталій Нестерук розповів, що Роман був вірним, щирим другом.

“Рома віддав своє життя за нас з вами. Він був Героєм, а Герої не вмирають. Пам’ять про нього буде назавжди у наших серцях”, – каже Віталій про товариша.

Роману Приступі назавжди — 39. Поховали захисника на кладовищі у селі Городилець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: