14:31, 14 Квітня 2022

На Волині попередили нераціональне використання 94 мільйонів гривень бюджетних коштів

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задовольнили позов Волинської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби й визнано недійсними низку рішень тендерного комітету Служби автомобільних доріг у Волинській області та договір закупівлі робіт із капітального ремонту автомобільної дороги державного значення на суму 94 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Прокурори виявили, а орган державного контролю підтвердив, що розпорядник бюджетних коштів при проведенні закупівлі  безпідставно відхилив дешевшу на майже шість мільйонів гривень пропозицію іншого учасника торгів.

За результатами розгляду справи суди двох інстанцій погодилися із доводами прокурорів.

Договір, укладений із переможцем, пропозиція якого, до того ж, не відповідала вимогам тендерної документації, визнали недійсним.

Таким чином вдалося попередити нераціональне та неефективне використання державних коштів, виділених на ремонт та утримання автомобільних доріг на території Волинської області, що є складовою реалізації державної програми «Велике будівництво».

Рішення суду набрало законної сили.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: