11:11, 05 листопада 2022

На Волині понад 200 кілограмів риби передали на благодійність

Волинські підприємці, які вирощують рибу, продовжують допомагати армії, 1 листопада два виробники рибної продукції з Камінь-Каширського району передали 130 кг водних біоресурсів до благодійної організації «Благодійний фонд «Старе місто Луцьк» з метою допомоги Збройним Силам України, територіальній обороні, іншим військовим формуванням.

Про це інформує Волинський рибоохоронний патруль.

Так, підприємець, водний об’єкт якого розташований в Маневицькій громаді, передав 100 кг товстолоба. Підприємець, який вирощує рибу у Камінь-Каширській громаді віддав на благодійність 30 кг риби товстолоб.

Крім цього, згідно рішення суду 99 кг товстолоба, білого амура та коропа до благодійної організації передав Волинський рибоохоронний патруль. Нагадаємо, що 15 вересня Іваничівський  районний суд Волинської області визнав винуватим громадянина, який здійснив грубе порушення Правил рибальства та завдав 99 841 грн збитків рибним запасам на озері Павлівське. Суд призначив на підставі ст. ст. 96-1. 96-2 ККУ застосувати спеціальну конфіскацію та передати Благодійній організації «Благодійний фонд «Старе місто Луцьк» вилучені у порушника 99 кг риби.

«Волинський рибоохоронний патруль вдячний підприємцям за допомогу нашим захисникам та надалі співпрацюватиме з рибним бізнесом Волині задля продовження подібних волонтерських ініціатив. Від початку року волинські підприємці вже передали 1 050 кг водних біоресурсів військовим та тимчасово переміщеним особам.

Дякуємо всім, хто допомагає тримати тил, забезпечуючи рибною продукцією захисників та захисниць. Все буде Україна!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: