09:14, 27 Лютого 2021

На Волині поменшало тяжких злочинів

У Волинській обласній прокуратурі під головуванням її керівника Віктора Тимчука відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області, на якій обговорили стан протидії злочинності в регіоні.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

“Ми маємо реальні результати у протидії злочинності, –  зауважив, розпочинаючи нараду, керівник обласної прокуратури. – Проте і проблемних питань у регіоні чимало”.

Упродовж 2020 року на Волині знизився рівень злочинності. Скоротилось число тяжких злочинів, умисних вбивств, умисних тяжких тілесних ушкоджень. Зменшилася і кількість злочинів проти власності.

Посилили роботу правоохоронців у протидії корупційним злочинам (виявили 232 проти 87 у 2019 році, до суду скерували 185 проваджень проти 78).

До кримінальної відповідальності за вчинення корупційних кримінальних правопорушень притягнули 23 правоохоронців.

Знешкодили діяльність 12 організованих злочинних груп.

Проте на сьогодні правоохоронні органи області ще не вирішили усіх нагальних проблемних питань у сфері протидії злочинності.

Актуальною для регіону залишається протидія злочинам у бюджетній сфері, сфері земельних правовідносин, а також вирубуванню лісів і незаконному використанню природних ресурсів.

Незмінно “больовою точкою” в області є кордон, а отже, протидія корупційним схемам, порушенням митних правил, несплаті митних платежів.

Учасники координаційної наради обговорили проблемні питання регіону та наявні прорахунки у роботі, а також узгодили низку заходів задля посилення протидії злочинності.

“Лише злагоджена і відповідальна робота усіх правоохоронних органів дасть реальні результати, необхідні суспільству. Проблем багато, вирішуймо їх спільно”, – зауважив Віктор Тимчук, завершуючи засідання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: