10:52, 13 Грудня 2023

На Волині польською лунала коляда

Різдвяний концерт у виконанні відомих польських митців на запрошення Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку відвідав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Про це повідомляє Волинська обласна рада у “Фейсбук”.

Власну програму колядок презентував оперний тенор Кшиштоф Цюпінський-Свьонтек, під акомпанемент піаніста-клавесиніста Станіслава Лопушинського.

«Цьогоріч вперше більшість християн – мешканців України разом з нами, поляками, перебувають в очікуванні Різдва. Думаю, що нинішній концерт стане чудовою нагодою відчути настрій та атмосферу прийдешнього світлого свята», – наголосив Генконсул Рестубліки Польща у Луцьку Славомір Місяк перед початком дійства.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт найперше висловив вдячність польському народові за їх підтримку України в ці важкі часи великої війни.

«Ці майже два роки видались для нас вічністю і привчили нас не до Різдвяних мелодій, а до тривожних сирен, вибухів та людської підлості, негідності, яка прийшла на землю України з північного сходу. Я щиро дякую, що нагадуєте нам про Різдво – свято надії для людства, нагоду для кожного християнина удосконалитись і змінитись. Ми це робимо через випробування, бо ми віримо в перемогу, в Ісуса Христа, у те, що ми всі станемо кращими, незважаючи ні на що. Коли наші народи разом, ми здатні на дуже гарні, сильні і духовні вчинки. Тому рухаймося спільно до перемоги, до світлого майбутнього та мирного життя», – наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: