15:58, 19 Жовтня 2021

На Волині поліція здійснила понад 300 рейдів щодо дотримання вимог карантину

Мобільні рейдові групи, які складаються з поліцейських, представників Держпродспоживслужби та інших уповноважених осіб, не припиняють свою діяльність в області та посилено контролюють дотримання вимог карантину.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

За інформацією управління превентивної діяльності, щодоби в середньому заступає 16 таких груп. Вони або вручають попередження щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), або притягують порушників до адміністративної відповідальності.

З 23 вересня уже здійснили 338 рейдів, під час яких перевірили 3682 суб’єкти господарської діяльності.

Також за цей період співробітники ГУНП та УПП у Волинській області склали 39 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, з числа яких:

–  на водіїв та пасажирів громадського транспорту – 14,

– за перебування в громадському місці без маски (в тому числі, на персонал закладів торгівлі та громадського харчування), порушення умов самоізоляції – 25.

За вказаний період винесли 836 постанов про адміністративні правопорушення за  ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

Нагадаємо, що нині практично всі регіони держави перебувають у «червоній» та «помаранчевій» зонах епіднебезпеки.

Відповідно, там діють посилені карантинні обмеження, яких повинні дотримуватися всі громадяни. Виключення є лише для тих осіб, які вакциновані або мають чинний негативний результат ПЛР-тесту на коронавірусну хворобу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: