17:52, 18 Липня 2020

На Волині показники сплати ПДВ зросли на 17,4 %

За підсумкам першого півріччя 2020 року волинські платники ПДВ сплатили до держбюджету 915,2 мільйона гривень податку на додану вартість. Сума спрямованого до державної скарбниці податку на додану вартість на 17,4 % перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це інформують у Секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

«Насамперед, ріст сплати ПДВ – прямий результат ефективної роботи  Системи моніторингу оцінки ризиків, що зупиняє реєстрацію ризикових податкових накладних. Тобто, СМКОР  відповідно до затверджених критеріїв  автоматично опрацьовує інформацію, подану платниками. Всі операції, які містять ознаки ризику, зупиняються. Однак, зупинка реєстрації податкових накладних жодним чином не зупиняє господарську діяльність платника. А лише вимагає від нього документального підтвердження реальності здійснених операцій. Власне справді ризикові операції не мають шансів  пройти реєстрації, оскільки автоматичний аналіз виключає суб’єктивний чинник», — наголошує  начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських податківців підкреслила, що робота СМ КОР не обмежує право господарюючих суб’єктів  постачати і купувати товари.

«Час економічного сповільнення вимагає особливої уваги фахівців податкової служби до питання декларування ПДВ та високого рівня відповідальності платників. Просимо представників бізнесу не маніпулювати з показниками податкової звітності, здійснювати діяльність винятково у правовому полі», — підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: у січні-червні 2020 року волинському бізнесу відшкодували 303,7 мільйона гривень ПДВ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: