08:43, 12 листопада 2021

На Волині погодили профіль безпеки праці на 2022 рік

В управлінні Держпраці відбулося засідання постійно діючої робочої групи з питань запобігання виробничого травматизму.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Участь у засіданні взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Члени робочої групи обговорили та погодили проект Профілю безпеки праці на 2022 рік, складеного із врахуванням ризиконебезпечних галузей та сезонної економічної активності підприємств регіону.

Начальник управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк констатував, що найбільше випадків загального травматизму реєструється у вугільній, металургійній промисловості, на будівництві та виробництві будматеріалів, у житлово-комунальному господарстві, целюлозно-паперовій промисловості, машинобудуванні, транспорті, сільському господарстві, а також  у лісовій галузі. Відтак, робоча група ухвалила рішення включити саме ці сфери до Профілю безпеки на 2022 рік.

На підставі Профілів безпеки праці сформували План превентивної роботи на 2022 рік, яку здійснюватимуть посадові особи управління Держпраці задля попередження виробничого травматизму працюючого населення.

У ході заходу також окремо обговорили шляхи підвищення рівня безпеки праці та легалізації тіньової зайнятості в регіоні. Окрім того, визначили пріоритетні напрями роботи управління Держпраці в області та перспективи подальшої співпраці цього відомства із головним представницьким органом Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: