15:36, 29 листопада 2019

На Волині почав роботу перший мобільний ЦНАП

В Устилузькій міській громаді Волинської області почав роботу мобільний центр надання адміністративних послуг, створений завдяки партнерству громади з Програмою «U-LEAD з Європою».

Про це повідомляє Волинський офіс з розвитку місцевого самоврядування у “Фейсбук”.

Мобільний ЦНАП надаватиме 80 послуг та ще 49 через стаціонарний ЦНАП. Майже 8 000 мешканців 25 населених пунктів будуть отримувати якісні адмінпослуги поряд з домівкою. Затвердили чотири маршрути мобільного центру зі щоденними виїздами.

Завдяки інституційній підтримці програми модернізували стаціонарний ЦНАП громади. Центр значно розширив перелік послуг, підключився до реєстрів. Громада зробила ремонт приміщення: тепер ЦНАП пристосований для потреб людей з інвалідністю, у ньому з’явився дитячий куточок.

До слова, Станіслав Ющик, регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою» також взяв участь у відкритті ЦНАП.

Мобільний Центр надання адміністративних послуг – це спеціально обладнаний автомобіль, у якому облаштовані два робочі місця адміністраторів та три місця для відвідувачів. Прийом громадян здійснюють всередині транспортного засобу, обладнаного системами обігріву та кондиціонування повітря, компактний пандус дозволяє обслуговувати осіб з інвалідністю в автомобілі. Також ЦНАП обладнаний мобільною
валізою для отримання послуг на дому. Громада придбала обладнання для мобільного центру та облаштувала гараж.

«Я вдячний програмі «U-LEAD Європою» за комплексну допомогу у налагодженні доступної та якісної системи надання адмінпослуг у нашій громаді. Завдяки злагодженій роботі та експертній підтримці ми вирішили питання доступності послуг для кожного мешканця, незалежно від його чи її місця проживання та можливостей доступу до інтернету чи будівлі ЦНАП», – сказав Віктор Поліщук, голова Устилузької міської громади.

Всі співробітники ЦНАП пройшли курс навчання з підвищення кваліфікації, розроблений українськими та шведськими експертами. До кінця 2019 року за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у Волинській області будуть працювати вісім належних центрів надання адміністративних послуг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: