09:42, 05 Червня 2020

На Волині планують відремонтувати дорогу поблизу держкордону

Автомобільну дорогу від Адамчуків до Залісся у Шацькому районі, ремонтуватимуть цього року в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Шлях, що йде вздовж кордону з Республікою Польща від с.Старовойтове до селища Шацьк та має значне  стратегічне значення для області, оглянув 3 червня в рамках робочої поїздки голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, на відрізок протяжністю понад 11 км цьогоріч передбачено близько 80 мільйонів гривень. Нині вже виготовлено проектно-кошторисну документацію, тож голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, спілкуючись із представниками місцевої влади, зазначив, що до роботи приступлять відразу як завершать усі процедури, передбачені законодавством, аби завершити ремонт до настання низьких температур.

Своєю чергою депутат обласної ради Юрій Гупало та голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук звернулися до очільника області із пропозицією відкоригувати проект ремонту автошляху та прокласти його через населені пункти. Нині у проекті затверджено відрізок, що йде уздовж кордону.

Тому Юрій Погуляйко доручив місцевим владцям якомога швидше виготовити проектно-кошторисну документацію на відрізок, що проходитиме через населені пункти, та надати його в обласну державну адміністрацію.

«У нас до червня на виконання доручення Президента України щодо будівництва та ремонту доріг в державі, є можливість надати додатковий перелік доріг з готовою проектно-кошторисною документацією, на ремонт яких планують дати додаткове фінансування. Тому підготуйте ПКД і надайте нам, а ми зробимо все можливе, аби зробити обидва напрямки», – відзначив голова ОДА.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: