12:07, 08 Вересня 2021

На Волині планують облаштувати ще сім «активних парків»

Про функціонування вже діючих активних парків першої черги та хід робіт з облаштування елементів інфраструктури парків другої черги програми Президента України «Активні парки – локації здорової України» йшлося сьогодні, 8 вересня, під час робочої наради за участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка та начальника управління у справах молоді та спорту ОДА Ігоря Дмитришина.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, що «Активні парки» – це один з проектів, що входить у загальнонаціональну програму «Здорова Україна». Головна мета проекту – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів кожної області.

В рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» у Волинській області відкриті та успішно функціонують 4 активні парки першої черги у Боратинській, Головненській, Ківерцівській та Луківській територіальних громадах.

Відтак, сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко та начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Ігор Дмитришин обговорили план тренувань на території цих парків із залученням регіональних спортсменів. Днями там розпочнуться тренування для різних вікових груп.

Як поінформував Ігор Дмитришин першого заступника очільника області, у другій черзі визначили 7 парків у Володимир-Волинській, Камінь-Каширській, Ковельській, Луцькій, Нововолинській, Устилузькій, Підгайцівській територіальних громадах.

Зокрема, у Нововолинській міській територіальній громаді встановлені елементи для занять спортом, які найближчим часом будуть пофарбовані відповідно до вимог. В Підгайцівській та Устилузькій територіальних громадах необхідні елементи спортивних майданчиків перебувають в процесі виготовлення. У свою чергу, в Камінь-Каширській та Ковельській громадах замовляються спортивні елементи для активних парків. В Луцькій та Володимир-Волинській громадах вирішуються питання щодо закупівлі спортивних елементів для укомплектування активного парку.

«Активні парки – безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку, – наголошує перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко. – Тому маємо зробити все від нас залежне, аби якнайбільше волинян отримали можливість тренуватися  в активних парках, долучившись до проекту «Здорова Україна».

Загалом в Україні у цьому році планується відрити понад 600 нових локацій, з яких 11 – на Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: