23:12, 31 Березня 2022

На Волині підбили підсумки роботи гуманітарної місії

ГО «Волинське братство Святого Володимира Великого» підсумувало результати роботи для Збройних сил України, постраждалих та біженців за 30 днів.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Нагадаємо, з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла місію створили на базі компанії «Вест авто хаб» (“West Auto Hub”) за підтримки єпархії та обласної військової адміністрації у перші дні повномасштабної війни. Організовується збір допомоги в країнах Європи, її доставка в Україну, документальне оформлення вантажів на кордоні та їх розподіл.

За місяць роботи громадської організації завдяки громадянам Австрії, Польщі, Італії, Словаччини, Чехії, Іспанії, Великобританії та українській діаспорі в цих країнах вдалося отримати близько 100 тонн гуманітарної допомоги. Благодійну підтримку з Європи постачають у Харківську, Миколаївську, Чернігівську та Київську області. Небайдужі надсилають продукти харчування, ліки, одяг, взуття, засоби гігієни.

Зараз Братство збирає кошти на придбання автомобілів для ЗСУ. Кожен охочий може долучитись до благодійності. Посильну пожертву можна надіслати за посиланням.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: