19:22, 19 листопада 2021

На Волині підбили підсумки Фестивалю нацменшин «Україна – мій дім»

Понад 300 виконавців та колективів взяли участь у Фестивалі-конкурсі пісні і танцю, який організували управління освіти і науки, управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації та Волинський державний центр естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Днями в обласному центрі Волині відбулось підбиття підсумків Фестивалю-конкурсу пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім».

Цього року Фестиваль зібрав понад 300 учасників – учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області, представників громадських організацій, товариств, громад – кожен з яких представляв культуру свого народу.

У двох номінаціях конкурсної частини Фестивалю, а саме «Вокал» та «Хореографія», соло-виконавці та колективи-учасники демонстрували володіння навиками вокального мистецтва, чистоту виконання, емоційність виступу, оригінальність постановки номеру та естетику костюмів.

За результатами конкурсу, в якому звучали пісні польською, білоруською, іспанською, чеською, єврейською та німецькою мовами, у номінації «Вокал» І місце розділили:

Юлія Друзюк, вихованка «Центру музично-естетичної освіти школярів» Берестечківської міської ради;

Уляна Сурмик, вихованка Центру позашкільної освіти м. Володимир-Волинського;

Ірина Капітанюк, учениця Любомльського професійного ліцею;

дует «Маргаритки» Волинського обласного товариства чехів «Матіце Волинська»;

«Волинські соловейки» товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка.

У номінації «Хореографія» на розгляд суддів хореографічні колективи представили білоруські, польські, циганські, єврейські, іспанські і німецькі танці, І місце посіли:

народний ансамбль народного танцю «Радість» Палацу учнівської молоді м. Луцьк;

народний ансамбль народного танцю «Барвінок» закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка»;

студія зразкового народного ансамблю «Вертуни» Гіркополонківського ліцею Боратинської сільської ради.

Переможці Фестивалю-конкурсу «Україна – мій дім» нагороджені грамотами та призами профільних управлінь обласної державної адміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: