11:29, 26 Березня 2020

На Волині під час карантину не зупиняють виплату допомоги із безробіття

Жодних зупинок щодо виплат допомоги із безробіття під час карантину не буде.

Про це у коментарі для інтернет-видання «Волинь Online» повідомив директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

«Жодних зупинок немає. Лише змінена специфіка нашої роботи – у спеціальному режимі зараз працюємо. Це стосується самого обслуговування клієнтів, де відсутній безпосередній контакт, тобто обслуговуємо через телефон. Дистанційно спілкуємося, ставимо відповідні відмітки. Щодо самих виплат – не потрібно переживати, їх нараховують у повному об’ємі відповідно до процедури нарахування і їх виплат», – запевнив Роман Романюк.

Він додав, що найближчим часом буде позачергове засідання Кабміну, де внесуть зміни до Постанови Кабміну, яка дозволить у період карантину проводити повноцінні відмітки з виплатою допомоги із безробіття.

Самі ж нарахування і виплата допомоги відбувається кожну декаду – 10, 20 та 1 числа. Зокрема, на днях по області пішла виплата близько 5 мільйонів гривень допомоги із безробіття. Загалом, за його словами, зараз може бути день-два затримки, але виплата у період карантину однозначно буде.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: