22:15, 21 Січня 2021

На Волині перевірили боєготовність підрозділів місцевої пожежної охорони

На території Маневицької селищної ради успішно діють чотири підрозділи місцевої пожежної охорони, розташовані в сільській місцевості. Це МПО «Старий Чарторийськ», МПО «Цміни», МПО «Костюхнівка» та новостворена команда МПО «Троянівка».

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

З метою подальшого ефективного функціонування цих підрозділів начальник Маневицького райвідділу Управління ДСНС у Волинській області підполковник служби цивільного захисту Валерій Клімчук разом із Маневицьким селищним головою Олександром Гаврилюком провів огляд цих команд і робочу зустріч з вогнеборцями на місцях.

Посадовці перевірили справність пожежних автомобілів, стан утримання депо, обговорили шляхи вирішення питання щодо ремонту пожежних автомобілів там, де це необхідно, опалювання приміщень та оновлення протипожежного обладнання.

З метою підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів і населених пунктів Маневицької селищної ради вирішили питання щодо прийняття на службу додаткових водіїв пожежних автоцистерн, передбачення коштів на утримання та функціонування МПО на 2021 рік в тих розмірах,  що забезпечать створення належних умов для гасіння пожеж та швидкого реагування на надзвичайні ситуації, збереження та зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів місцевої пожежної охорони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: