18:56, 16 Березня 2021

На Волині перевіряють кар’єри з видобутку піску

У вересні 2020 року розпорядженням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка створили міжвідомчу робоча групу з питань вивчення діяльності кар’єрів з видобутку піску у Волинській області. За час діяльності робочої групи здійснили перевірку усіх учасників ринку, які мають дозвільні документи та працюють у правовому полі.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Сьогодні, 16 березня 2021 року, за дорученням голови ОДА відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка, заступників голови ОДА Ігоря Чуліпи та Олександра Троханенка. Участь у засідання також взяв очільник обласної ради Григорій Недопад.

Згідно з інформацією заступника начальника управління економічного розвитку облдержадміністрація Андрія Ткачука, на Волині здійснено перевірку усіх офіційно зареєстрованих підприємств з видобутку піску.

«За період з вересня 2020 року по березень 2021 року здійснили перевірку діяльності усіх офіційних учасників ринку. Під час перевірок правопорушення виявленні лише щодо діяльності родовища Пустомитівське у Горохівському районі, – розповів Андрій Ткачук. – Що стосується інших учасників ринку, то їх діяльність здійснюється відповідно до наявних дозволів та ліцензій, які продовжуються відповідно до чинного законодавства».

Усі матеріали щодо виявлених міжвідомчою комісією порушень роботи підприємств з видобутку піску направляються до СБУ та Нацполіції для розгляду та відповідного реагування.

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Чуліпи, потрібно посилити роботу у напрямку виявлення незареєстрованих піщаних кар’єрів, які працюють незаконно, порушуючи законодавство та наражаючи на небезпеку жителів конкретного населеного пункту.

«Якщо порахувати фури, які перевозять пісок та щебінь на території області, виникають сумніви, що усі вони їдуть із законних піщаних  кар’єрів», – зазначив заступник голови ОДА.

За результатами засідання комісії вирішили посилити та систематизувати роботу органів виконавчої влади, силових структур та профільних відомств у напрямку виявлення незаконних піщаних кар’єрів. Також до роботи залучать керівників органів місцевого самоврядування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: