22:42, 08 Грудня 2021

На Волині перевірятимуть продаж піротехніки

Поліцейські спільно із рятувальниками проводитимуть перевірки щодо незаконної реалізації піротехнічних засобів.

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Сьогодні, 8 грудня, у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області відбулася спільна нарада під головуванням заступника начальника ГУНП у Волинській області Сергія Козака, заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Волинській області Олега Билиці за участі заступника начальника управління – начальник відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП у Волинській області Валерія Чоботана, начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС України у Волинській області Руслана Яручика, заступника начальника відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Волинській області Юрія Горбача щодо забезпечення безпеки громадян під час відзначення в області Новорічних та Різдвяних свят.

Під час наради поліцейські та рятувальники обговорили питання щодо протидії незаконній діяльності пов’язаної з піротехнічними виробами. Зокрема, виявлення точок незаконного продажу піротехнічних засобів та притягнення до відповідальності осіб, які займаються їх незаконною реалізацією.

Також правоохоронці напрацювали алгоритм дій щодо забезпечення публічної безпеки і порядку, пожежної безпеки та забезпечення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів та маскового режиму.

Довідково: стаття 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні  правопорушення передбачає штраф від 510 до 1020 гривень із конфіскацією піротехнічних засобів. Стаття 175 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки) Кодексу України про адміністративні  правопорушення  – передбачає  штраф на громадян від 1700 грн до 3400 грн і на посадових осіб та фізичних осіб-підприємців — від 3400 грн до 5100 грн.

Правоохоронці закликають дотримуватися основних правил придбання та використання піротехніки та ні в якому разі не давати такі вироби дітям. Від цього залежить життя й здоров’я вас та оточуючих.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: