22:45, 19 Серпня 2022

На Волині передали авто воїнам 204 Севастопольської бригади тактичної авіації

Бус Volkswagen T4 транспортер для потреб 204 Севастопольської бригади тактичної авіації сьогодні передали голова Волиньради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та народний депутат України Вячеслав Рубльов.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

На запит авіаторів відгукнувся благодійний фонд «Доброта», коштом якого й придбано цей вкрай необхідний їм транспортний засіб. Нинішній директор фонду Андрій Микитин, розповів, що за час війни, з ініціативи засновника фонду «Доброта», відомого благодійника Петра Кравчука, для потреб ЗСУ передали понад 70 авто. Він запевнив, що навіть після передчасної смерті їхнього фундатора, благодійна організація й надалі допомагатиме військовим.

«Тішить те, що у співпраці із благодійниками нам вдається оперативно реагувати на запити наших воїнів. Для ефективного виконання бойових завдань авіатори також потребують автомобіль пікап з відкритою вантажною платформою. І ми спільно із меценатами вже шукаємо для них необхідний транспортний засіб», – наголосив голова обласної ради Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: