16:59, 29 листопада 2019

На Волині оштрафували підприємства, які незаконно торгували пальним

Від моменту запровадження ліцензування реалізації пального фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Волинській області встановили низку порушень вимог закону.

Про це інформує прес-служба ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, в ході 6 фактичних перевірок на Волині виявили безліцензійну реалізацію скрапленого газу в роздріб. Ще п’ять фактичних перевірок виявили факти зберігання та роздрібної реалізації пального без відповідних ліцензій. Окрім того, фахівці ДПС викрили 18 фактів реалізації пального без наявності ліцензії на роздрібну торгівлю пальним.

Такі порушення норм Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів  та пального»  №481/95-ВР( зі змінами) із 1 липня 2019 року передбачають застосування штрафних санкцій до порушників.

Загальна сума штрафних санкцій, що очікують на бізнес за безліцензійну торгівлю пальним 4,5 мільйона гривень, а за зберігання пального без відповідної ліцензії – 2,5 мільйона гривень.

Через порушення законодавчих вимог у представників бізнесу співробітники податкової міліції вилучили пального загальною вартістю 5,7 мільйона гривень.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області застерігають представників підприємництва від порушень при реалізації пального і нагадують: із 1 липня 2019 року відбулися суттєві зміни в контролі за обігом пальним, запровадили систему електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, ввели ліцензування діяльності з виробництва та обігу пального.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: