14:18, 10 Вересня 2020

На Волині організували спільні навчання рятувальників та лісівників

9 вересня відбулися спільні пожежно-тактичні навчання рятувальників 14-ї ДПРЧ смт Ратне Управління ДСНС у Волинській області та працівників лісового господарства району для відпрацювання дій з ліквідації пожеж в лісах.

Про це повідомляють на веб-сайті УДСНС України у Волинській області.

За тактичним задумом, пожежа трапилась на території Ратнівського лісництва ДП «СЛАП «Ратнеагроліс», через сильний вітер існує небезпека швидкого поширення вогню вглиб лісового масиву. Черговий лісництва помітив дим в районі 37-го кварталу, доповів про подію черговому лісгоспу та службі «101».

Для гасіння пожежі на початковій стадії черговий державного підприємства направив мобільну бригаду, яка приступила до боротьби з вогнем за допомогою ранцевих вогнегасників. Трактор з плугом здійснив оборювання лісу по фронту пожежі з метою її локалізації.

Однак силами державної лісової охорони пожежу не вдалося приборкати, тому на місце пожежі прибув черговий караул 14-ї ДПРЧ смт Ратне та пожежний автомобіль ДП «Ратнівського ЛМГ», які спільними зусиллями локалізували та приборкали полум’я.

Навчання дали змогу відпрацювати дії підрозділів для ефективної боротьби з пожежами в лісах та екосистемах району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: