19:03, 25 Липня 2021

На Волині організували молодіжний єпархіальний табір

Біля озера Пісочне (с. Пересіка на Ковельщині) відбувся православний молодіжний табір «Пісочні береги», який організувало Управління єпархії, зокрема, інспектор з місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Відкрив захід митрополит Луцький і Волинський Михаїл, відслуживши 26 червня молебень на початок усякого доброго діла за участю священників Луцького міського та районних деканатів.

Таборяни, яких було понад двісті, переважно вихованці парафіяльних недільних шкіл, відпочивали в будиночках на березі озера в сосновому бору, молилися в наметовій каплиці, спілкувалися з душпастирями. А ще, звичайно, спортивні й мистецькі змагання, пісні під гітару біля вогнища. Окрім духовних бесід, слухали лекції про патріотичне виховання від волинської молодіжної організації «Сокіл». Декотрі зі школярів уже кілька років є учасниками таборування, тож підрісши, цьогоріч стали курінними.

Відпочивали у три зміни: 1-ша (з 26 червня до 3 липня) – відповідальний о. Юрій, 2-га (5–12 липня) – протоієрей Олег Чвир, настоятель парафії в с. Гайове Ківерецького деканату, 3-тя (13–20 липня) – протоієрей Іван Гуреєв, настоятель громади с. Підгайці Луцького районного деканату.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: