16:06, 31 Березня 2022

На Волині оперативно розшукали зниклу дитину: нині з дівчинкою все гаразд

Про зникнення 8-річної дівчинки повідомила до поліції її мама – мешканка села Любохини, що на Старовижівщині. Звернення надійшло сьогодні о 9:36.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Волинянка розповіла, що дитина разом із своєю тіткою автомобілем вирушила до сусіднього населеного пункту. На декілька хвилин родичка залишила племінницю в авто, аби зайти в магазин, а коли повернулася – її там вже не було.

На пошуки дівчинки зорієнтували весь особовий склад старовижівської поліції, поінформували також територіальну оборону та громадськість. Усі негайно розпочали прочісувати прилеглу територію. Оскільки неподалік озеро та лісовий масив, необхідно було діяти якнайшвидше.

Вже за 20 хвилин зниклу дитину розшукали поблизу. Дівчинка вирішила прогулятися, не попередивши про це нікого. На щастя, з нею все гаразд – життю та здоров’ю нічого не загрожує.

«Просимо дорослих не залишати без нагляду діток, спілкуватися з ними й пояснювати, що без відома та дозволу рідних не можна залишати будинок та йти гуляти у невідомій місцевості, адже це може бути небезпечно для їх життя і здоров’я», – наголошують у поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: