13:04, 06 Січня 2022

На Волині оголосили про підозри чотирьом фігурантам, які здійснювали незаконні операції з бурштином

Триває досудове слідство за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених двома статтями Кримінального Кодексу.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Слідство встановило, що  період з січня по грудень 2021 року волинянин  організував і налагодив злочинну діяльність шляхом облаштування приміщення, співвласником якого він є, під цех з переробки бурштину у сировину, з метою подальшого його збуту на території Волинської області та за межі України. Для цього він залучив ще трьох спільників, які погодились на незаконний промисел.

Організована злочинна група незаконно роздобувала, переробляла, зберігала, перевозила та збувала бурштин, законність походження якого не підтверджується відповідними документами.

Під час кількох санкціонованих обшуків у незаконно облаштованому цеху виявили та вилучили близько 200 кг бурштину у сировині та декоративних елементах.

Нині чотирьом фігурантам, за процесуального керівництва обласної прокуратури, повідомили про підозру у складі організованої злочинної групи. Вирішується питання обрання їм запобіжних заходів.

Підозри оголошені за ч. 3 ст. 28 та ч. 1 ст. 240-1 Кримінального Кодексу України.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюють працівники Управління стратегічних розслідувань у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: