15:30, 15 листопада 2021

На Волині оголосили конкурс на посади поліцейських офіцерів громади

У Головному управлінні Національної поліції у Волинській області розпочався конкурс на заміщення семи вакантних посад поліцейських офіцерів чотирьох волинських громад.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Взяти участь у конкурсі можуть діючі поліцейські, атестовані співробітники, які мають:

загальний практичний стаж служби в поліції не менше півтора року (не враховується період навчання у закладах освіти та установах первинної професійної підготовки);

вищу освіту;

належний рівень фізичної підготовки відповідно до затверджених нормативів;

посвідчення водія категорії «В» (із наявним практичним стажем керування транспортним засобом відповідної категорії).

Під час співбесіди особливий акцент ставитиметься на вмотивованості кандидатів та їхньому бажанню змінювати свою громаду на краще.

Найперше, що потрібно зробити претенденту на посаду,  – це заповнити анкету за посиланням.

Після успішного проходження всіх етапів відбору та навчання поліцейські офіцери отримають формений одяг і зброю. Своєю чергою, територіальні громади, де працюватимуть офіцери, мають забезпечити його робочим кабінетом та кімнатою відпочинку, оргтехнікою, побутовою технікою та канцелярськими товарами. Крім того, поліцейському офіцеру громади надається автомобіль, повністю забезпечений паливно-мастильними матеріалами, обладнаний сейфом та всім необхідним. Є також можливість забезпечення службовим житлом на території громади.

Серед переваг роботи поліцейського офіцера громади також є те, що він планує свій робочий тиждень та не залежить від графіку територіальних підрозділів поліції, несе службу виключно на своїй дільниці та не залучається до інших заходів.

Нині офіцерів набирають у Голобську громаду (1 поліцейський), Ратнівську, Ківерцівську, Турійську громади (по 2 поліцейських).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: